O-mnie

Nazywam się Jagoda Piotrowska. Na początku pragnę podziękować Tobie za zainteresowanie moją ofertą. Zanim jednak zarezerwujesz u mnie swoją pierwszą wizytę, poznajmy się trochę bliżej. 

Wizażem interesuję się od czasu szkoły średniej. Na początku swojej kariery wykonywałam makijaże amatorsko, z pasji – dla koleżanek, znajomych, sąsiadek i rodziny. Uwielbiałam patrzeć na ich radość z metamorfozy, dawało mi to ogromną satysfakcję. Dodatkowo praca z ludźmi od zawsze była tym, co kochałam najbardziej. Choć z wykształcenia jestem pedagogiem i socjoterapeutką, nie przeszkodziło mi to w podjęciu odważnej życiowej decyzji, by zająć się tym, co jest moją pasją, co sprawia mi ogromną radość oraz daje ludziom szczęście.

Ukończyłam Szkołę Wizażu, Makijaż i Stylizacji Anity Folaron. Ponadto cały czas rozwijam swój warsztat biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach u topowych polskich wizażystek (m.in. Aleksandry Kaj, Magdaleny Pieczonki czy Eweliny Zych). Stawiam na wysoką jakość wykonywanych usług, dlatego podążam za bieżącymi trendami i cały czas podnoszę swoje kwalifikacje. Nieustanie pogłębiam wiedzę z zakresu wizażu i kosmetologii.

Jakość kosmetyków do pielęgnacji oraz makijażu ma dla mnie ogromne znaczenie. Dlatego pracuję na markach premium takich jak Dior, Yves Saint Laurent, MAC, Hourglass, Laura Mercier czy polskich ekskluzywnych kosmetykach firm takich jak Dessi Cosmetics, Inglot, Affect czy Apollca. 

Uwielbiam pracę z Pannami Młodymi dlatego z myślą o nich przygotowałam specjalną ofertę, by każda – nawet najbardziej wymagająca klientka – mogła poczuć się wyjątkowo w tym najważniejszym dniu jej życia. Od niedawna prowadzę także szkolenia wprowadzające w świat wizażu. Szeroka oferta kursów zawodowych pozwoli zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną przyszłym makijażystom.

Mark Twain powiedział: „Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia”. I ja Tobie chętnie w tym pomogę. Z całego serca zapraszam Cię do mojego jagodowego świata – świata makijażu, pięknych fryzur i kolorowych stylizacji. 

Do zobaczenia.